Erkan Tekstil Aksesuar
HUZUR Veren Kalite” ilkesiyle yola çıkarak, kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.

Kaliteli ve Sağlam Ürünler

Firmamız sektörde sağlam adımlarla ilerlemekte, teknolojideki gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla verimli, güvenilir, kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir.

Şirketimiz brode, aksesuar ve düğmeden tokaya, tokadan bağ ucuna, bağ ucundan stopere yaklaşık 1000 adet kalıbı ve 5000 çeşit ürünü ile hizmet vermekte ve gelen her talebe cevap verebilme birikimine sahiptir. İmal ve satışını yapmakta olduğumuz kalıp ve tekstil aksesuarları, dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde yapılmış olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir.

Firma Hedeflerimiz

Ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak, kalite anlayışını benimseyen, istikrarlı ve dinamik firma yapısını oluşturmak, çalışan memnuniyetini ve verimini artırmak, sahip olduğumuz birikim ve deneyimle ilerleyerek ihracatımızı Dünya ülkelerine yayarak büyümek öncelikli hedeflerimizdendir.